Nie każdy człowiek jest z natury poliglotą, chwytającym w lot niuanse języka angielskiego. Wiele osób poświęca sporo czasu i energii, aby móc mówić i pisać na przyzwo "> Nie każdy człowiek jest z natury poliglotą, chwytającym w lot niuanse języka angielskiego. Wiele osób poświęca sporo czasu i energii, aby móc mówić i pisać na przyzwo..."/>

Bilinguo • Konwersacja po angielsku Online

...
Bilinguo • Konwersacja po angielsku Online

Nie każdy człowiek jest z natury poliglotą, chwytającym w lot niuanse języka angielskiego. Wiele osób poświęca sporo czasu i energii, aby móc mówić i pisać na przyzwoitym poziomie w tym języku. I absolutnie nie ma w tym nic wstydliwego. Świadomość swoich niedoskonałości językowych to pierwszy krok do poprawy swoich umiejętności.

Dla osób, które mają problem przede wszystkim w swobodnej rozmowie, firma bilinguo.pl przygotowała konwersacje po angielsku w wersji online. Zajęcia odbywają się przez komunikator Skype. Dzięki nauce 1:1, czyli nauczyciel i uczeń, uwaga kursanta jest maksymalnie skupiona na nauce. Brakuje po prostu czasu na spoglądanie przez okno, czy zaglądanie do telefonu. Nauczyciel dzięki takiej formie nauki może całkowicie "poświęcić się" swojemu uczniowi i wyłapać jak najwięcej jego błędów, które należy skorygować.

Dodano:

Bilinguo

Karmelicka 28

Kraków 33-332

(+48) 793-281-287

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

TQS-RS Spółka z o.o.
Tarnów
service picture
F. H. U. P. M&M
Skawina
service picture
Ledcity.pl
Stróże
service picture