Podczas planowania wycieczki należy wziąć pod uwagę konieczność wynajęcia busa, najlepiej z kierowcą, który bezpiecznie i w określonym czasie dowiezie we wskazane miejs "> Podczas planowania wycieczki należy wziąć pod uwagę konieczność wynajęcia busa, najlepiej z kierowcą, który bezpiecznie i w określonym czasie dowiezie we wskazane miejs..."/>

Wynajem busów z kierowcą Warszawa

...
Wynajem busów z kierowcą Warszawa

Podczas planowania wycieczki należy wziąć pod uwagę konieczność wynajęcia busa, najlepiej z kierowcą, który bezpiecznie i w określonym czasie dowiezie we wskazane miejsce grupę ludzi. BOWI-TRANS to firma sprawdzona przez wielu klientów. Posiada ona flotę doskonale wyposażonych pojazdów, które (w zależności od modelu) mogą przewieźć od 7 do 70 pasażerów. Autokarami i autobusami kierują osoby z bardzo dużym doświadczeniem oraz z odpowiednimi kwalifikacjami. Dbają one o to, aby pasażerom podróż minęła w przyjemnej atmosferze.

Do oferty firmy tej należy nie tylko wynajem busów z kierowcą na obszarze Warszawy oraz okolic, ale także transport rzeczy. Dzięki niej mienie klienta zostanie bezpiecznie przetransportowane pod wskazany adres. W celu ustalenie szczegółów zlecenia konieczne jest nawiązanie z nią kontaktu telefonicznego lub mailowego.

Dodano:

BOWI-TRANS

Elektronowa 2

Warszawa 03-219

+48 664 716 987

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Ayming Polska Sp. z o.o.
Warszawa
service picture
e-dmuchance.eu
Warszawa
service picture
Solispharm Sp. z o. o.
Warszawa
service picture