Zdrada, wygaszenie seksualnego współżycia, pochłonięcie pracą, uzależnienia, brutalne rozminięcie się w planach i oczekiwaniach, problemy z pracą, kłopoty wychowawcz "> Zdrada, wygaszenie seksualnego współżycia, pochłonięcie pracą, uzależnienia, brutalne rozminięcie się w planach i oczekiwaniach, problemy z pracą, kłopoty wychowawcz..."/>

Psychoterapeuta par Warszawa

...
Psychoterapeuta par Warszawa

Zdrada, wygaszenie seksualnego współżycia, pochłonięcie pracą, uzależnienia, brutalne rozminięcie się w planach i oczekiwaniach, problemy z pracą, kłopoty wychowawcze z dziećmi – istnieje cały szereg przyczyn rozpadów związków. Rozwody uzyskują zarówno młodzi ludzie dopiero rozpoczynający w pełni dorosłe życie, jak i seniorzy, którzy po wielu latach chcą się uwolnić z nieudanego małżeństwa. W takich czasach żyjemy, ale czy każdy kryzys prowadzi do nieuchronnego rozstania?

Oczywiście, że nie. Pewnym rozwiązaniem jest wizyta u specjalisty. Na stronie psychiatrzy.pl swoje wsparcie proponuje m.in. psychoterapeuta par z Warszawy. Można udać się do niego na wizytę, aby podjąć próbę otwartej rozmowy na temat źródeł kryzysu. Zrozumienie problemu i wzajemna szczerość to podstawy, żeby powalczyć jeszcze o naprawę relacji. Moderowanie spotkań przez wyspecjalizowanego psychoterapeutę często przynosi pożądane efekty. Jednak trzeba chcieć, próbować, rozmawiać i zaufać – tak partnerowi, jak i terapeucie.

Dodano:

Instytut Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Osobowości INZPiRO

Sienna 72

Warszawa 00-833

22 654 09 47

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Ayming Polska Sp. z o.o.
Warszawa
service picture
e-dmuchance.eu
Warszawa
service picture
Solispharm Sp. z o. o.
Warszawa
service picture