Możesz udać się do sklepu internetowego KTcar, jeżeli interesuje Cię wosk samochodowy, którego cena zachwyca. Dzięki niemu Twoje auto będzie błyszczało jak nowe i w dod "> Możesz udać się do sklepu internetowego KTcar, jeżeli interesuje Cię wosk samochodowy, którego cena zachwyca. Dzięki niemu Twoje auto będzie błyszczało jak nowe i w dod..."/>

Wosk samochodowy cena

...
Wosk samochodowy cena

Możesz udać się do sklepu internetowego KTcar, jeżeli interesuje Cię wosk samochodowy, którego cena zachwyca. Dzięki niemu Twoje auto będzie błyszczało jak nowe i w dodatku otrzyma odpowiednie zabezpieczenie przed niekorzystnym działaniem zmiennych czynników atmosferycznych. Woskowanie pozwala zabezpieczyć lakier przed płowieniem, jak i również przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Produkty dostępne w powyższym sklepie charakteryzują się wysoką skutecznością. W jego ofercie nie zabrakło wosków, które z powodzeniem można stosować zarówno w cieniu, jak i w słońcu.

Woskowanie pozwala na szybkie odświeżenie karoserii. Wystarczy spłukać ją wodą pod ciśnieniem, by oderwały się od niej cząsteczki brudu.

W ww. sklepie nabyć można szereg produktów do mycia aut, jak również akcesoria typu gąbki, wiadra, rękawice ochronne i nie tylko.

Dodano:

KtCar Cosmetics - kosmetyki samochodowe

Rybnicka 363

Radlin 44-310

539345539

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Silesiapak
Katowice
service picture
Feeder.pl Grzegorz Szczepański
Rybnik
service picture