Co prawda w ostatnich latach zimy bywały dość łagodne, ale przecież zdarza się, że pogoda zaskoczy wszystkich i mokry śnieg zaczyna tworzyć niebezpieczne nawisy lub top "> Co prawda w ostatnich latach zimy bywały dość łagodne, ale przecież zdarza się, że pogoda zaskoczy wszystkich i mokry śnieg zaczyna tworzyć niebezpieczne nawisy lub top..."/>

http://www.mondam.pl/ - Wynajem podnośników świętochłowice

...
http://www.mondam.pl/ - Wynajem podnośników świętochłowice

Co prawda w ostatnich latach zimy bywały dość łagodne, ale przecież zdarza się, że pogoda zaskoczy wszystkich i mokry śnieg zaczyna tworzyć niebezpieczne nawisy lub topnieje, a woda zamienia się w potężne sople. Prawo mówi, że za obszar wokół domu odpowiada zawsze właściciel i w takich sytuacjach każdy boi się, że łamiący się sopel zagrozi osobom przechodzącym poniżej. Nie pozostaje więc nic innego, jak usunąć nawisy czy sople, ale chodzenie po śliskim dachu także bezpieczne nie jest. W takich sytuacjach warto zdecydować się na wynajem podnośników, które w Świętochłowicach, Katowicach, Chorzowie i innych śląskich miejscowościach poleca przedsiębiorstwo ze strony mondam.pl.

Jest to tylko przykładowa sytuacja, w której sprawdzi się ten sprzęt, ale powodów, dla których osoby prywatne i instytucje korzystają z podnośników, jest znacznie więcej. Przedsiębiorstwo to dysponuje dwoma rodzajami zwyżek, które poradzą sobie na takich wysokościach jak 19 i 22 metry. Sprzęt wynajmowany jest wraz z certyfikowanym operatorem, który świetnie zna się na swojej robocie i zadba też o bezpieczeństwo.

Dodano:

MONDAM Damian Kawecki

Szybowa 4

Chorzów 41-500

534 17 17 10

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Silesiapak
Katowice
service picture
Feeder.pl Grzegorz Szczepański
Rybnik
service picture