Osoby chcące ogrzać kościół, mają do wyboru wiele różnych możliwości. Syst "> Osoby chcące ogrzać kościół, mają do wyboru wiele różnych możliwości. Syst..."/>

Ogrzewanie kościoła

...
Ogrzewanie kościoła

Osoby chcące ogrzać kościół, mają do wyboru wiele różnych możliwości. Systemem, na który warto zwrócić uwagę, są grzejniki kanałowe. Za pomocą niewielkich kanałów ciepłe powietrze transportowane jest na zgromadzonych w kościele wiernych, a ruchy powietrza są niewielkie, przez co bardzo trudno je wyczuć. Należy jednak zaznaczyć, że wykonanie tego typu systemu wymagać będzie ingerencji w strukturę danego budynku, ale system ten po wykonanym montażu, staje się prawie całkowicie niewidoczny. Do jego zasilania można użyć zarówno elektrycznej energii, jak i systemu wodnego, w zależności od możliwości i preferencji klienta.

Alternatywą dla takiego rozwiązania jest ogrzewanie kościoła płaszczyznowe, podłogowe. Gwarantuje ono stałą temperaturę powierzchni, co ma bezpośrednie przełożenie na komfort zgromadzonych w świątyni osób. Co więcej, po wykonaniu montażu, system jest zupełnie niewidoczny, dzięki czemu nie będzie negatywnie wpływał na estetykę kościoła. Te i wiele innych rozwiązań oferuje firma Kamo.

Dodano:

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe "Kamo" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Chośnica 1

Chośnica 77-124

604 419 278

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

4 LIFE SP Z O O
Gdynia
service picture
Jerzy Kasprzak Arkadia Lido
Władysławowo
service picture
Agencja Reklamowa BrandTailors
Gdańsk
service picture