Zapalniczka to niewielki przedmiot zbudowany z plastikowego lub metalowego korpusu, "> Zapalniczka to niewielki przedmiot zbudowany z plastikowego lub metalowego korpusu, ..."/>

Zapalniczki

...
Zapalniczki

Zapalniczka to niewielki przedmiot zbudowany z plastikowego lub metalowego korpusu, który został wypełniony gazem lub inną palną substancją. Dużym uznaniem cieszą się modele gazowe, a to za sprawą dostępności oraz niewysokiej ceny. W tym przypadku istnieje możliwość uzyskania ognia w wyniku spalania gazu. Mechanizm takiego urządzenia nie jest skomplikowany i bazuje on na przycisku tworzącym iskrę oraz otwierającym zaworek zbiorniku z gazem. W rezultacie wytwarzane jest ciśnienie, powodujące wyrzucanie gazu. Alternatywą dla takich modeli są zapalniczki benzynowe, uznawane za nieco trwalsze.

Zapalniczki te różnią się od siebie rodzajem mechanizmów. Obecnie wyróżnia się urządzenia z zapłonem krzesiwowym oraz piezoelektrycznym. Niezależnie od tego, na jaki model zdecyduje się dana osoba, powinna ona mieć pewność, że nabyte akcesoria nie zniszczą się po krótkim okresie od ich zakupu. W tym celu warto zapoznać się z asortymentem internetowego sklepu Vapor Shop, mającego w ofercie niezawodne zapalniczki dla najbardziej wymagających klientów.

Dodano:

VAPORSHOP.PL

Kościelna 5

Rybnik 44-200

793-936-707

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Malaya Sp. z o.o.
Racibórz
service picture
Silesiapak
Katowice
service picture
Feeder.pl Grzegorz Szczepański
Rybnik
service picture