W dzisiejszych czasach antykoncepcja hormonalna uważana jest za najpopularniejszą "> W dzisiejszych czasach antykoncepcja hormonalna uważana jest za najpopularniejszą ..."/>

Midiana ulotka

...
Midiana ulotka

W dzisiejszych czasach antykoncepcja hormonalna uważana jest za najpopularniejszą i jedną z najskuteczniejszych metod zapobiegania ciąży. I choć wiąże się ona z ryzykiem wystąpienia działań niepożądanych, to wiele kobiet decyduje się właśnie na nią. Należy jednak zaznaczyć, że ten rodzaj antykoncepcji to i tylko tabletki, ale również:

  • zastrzyki,
  • implanty podskórne,
  • plastry antykoncepcyjne,
  • spirale wewnątrzmaciczne,
  • krążki dopochwowe

Nie zmienia to jednak faktu, że najchętniej kupowane są tabletki. Czasami zdarza się, że są one zalecane w celu wyregulowania cyklu menstruacyjnego, jak również zmniejszenia dolegliwości związanych z zespołem napięcia przedmiesiączkowego. Ponadto, tabletki antykoncepcyjne zmniejszają ryzyko występowania anemii oraz sprawiają, że objawy związane z endometriozą nie są tak dokuczliwe. Jednym z takich preparatów jest Midiana. Na ulotce znajdują się wszelkie niezbędne informacje związane z jego stosowaniem. Można zapoznać się z nimi również po wejściu na stronę baza-lekow.com.pl.

Dodano:

Web Publisher Tomasz Mierkiewicz

Mylna 54

Poznań 60-858

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

Grupa TENSE
Poznań
service picture
TIP-TOPOL Sp. z o.o.
Pobiedziska
service picture
Efrental
Nowy Tomyśl
service picture