https://www.ibcs.pl • System magazynowy

...
https://www.ibcs.pl • System magazynowy

Przedsiębiorstwo IBCS POLAND realizuje projekty informatyczne dla małych, średnich i dużych zakładów produkcyjnych czy centrów logistycznych. Firma działa na rynku od lat i cieszy się dobrą opinią oraz zaufaniem klientów.

Oferta zawiera między innymi nowoczesny i wyjątkowo funkcjonalny system magazynowy oferowany magazynom, w których przechowywane są wyroby gotowe i surowce. Program jest zintegrowany z systemem automatycznej identyfikacji. Wśród głównych funkcji można wyróżnić przyjmowanie ładunków, szybką lokalizację przedmiotu, tworzenie bazy danych z różnymi informacjami, składanie zestawów kilku produktów, przygotowywanie raportów i zarządzanie zasobami (inwentaryzacja, blokowanie i śledzenie partii).

Poszczególne moduły systemu mogą być dobierane w zależności od potrzeb klienta i są skalowalne, więc program może być wykorzystywany w niewielkich magazynach, jak i dużych centrach dystrybucyjnych. Pracownicy firmy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy.

Dodano:

IBCS Poland

J. Piłsudskiego 46

Nowy Sącz 33-300

18 44 21 666

Ocena: 0 (z 0 głosów)

...

Możesz także sprawdzić oferty innych firm

F. H. U. P. M&M
Skawina
service picture
Ledcity.pl
Stróże
service picture
Jan Byczkowski Fotografia
Zakopane
service picture